piątek, 18 maja 2012

Powrót z ZS . Już w domu ;)

Witajcie . !
Niedawno wróciłam z ZS ;) Było cudownie. W poniedziałek i czwartek opiekunowie "turnusu" zorganizowali dyskotekę. Dominował "przytulaniec". ^^ Poza tym byłam w grupie 4 i w domku nr. 11. Nasze mieszkania były bardzo pomysłowo "skonstruowane". Obok naszego pokoju był drugi, a obok drugiego trzeci. Tak więc mogliśmy się nawzajem odwiedzać i rozmawiać (chociaż nie ze wszystkimi ;/). Prawie codziennie chodziliśmy na piesze i autokarowe wycieczki do muzeów i skansenów. Pobudkę mieliśmy o godzinie 7.30, o 8.00 śniadanie, a ciszę nocną zazwyczaj o 22.00 z wyjątkiem dnia wczorajszego (23.00). A że dzisiaj miałam dyżur na jadalni, musiałam wstać znacznie wcześniej niż moje pozostałe koleżanki. Lekcje odbywały się od czasu do czasu, a tak poza tym to czas zlatywał wyjątkowo szybko.
Co do Mikiego - bardzo się za mną stęsknił. Pełen chęci do zabaw i radosny z mojego przyjazdu - zaraz "rzucił się" na Rudolfa. Jak dobrze, że już z nim jestem ; *12 komentarzy:

 1. Gdzie byłas na tej wycieczce ?^^
  Lekcje tam mieliście? ; o

  OdpowiedzUsuń
 2. :(
  Co niby miałam zgapiać? To że lubie pić Frugo, czy może dlatego,że ośmieliłam sie zrobić jego zdjęcie od środka? Czy może, że chciałam nagłówek zmienić?
  hmm...jeśli chodzi o zdjęcie Frugo od środka to już je usuwam...
  Podaj konkretny powód, bo zrobiło mi sie przykro :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać że wycieczka udana ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne fotki ;D

  Zazdroszczę wycieczki :3

  OdpowiedzUsuń
 5. hmm....Jeśli uważasz za podobne to, że dodaje zdjęcia mojrej kotki(frugo zaraz usune), to moge tego nie robić i usunąć bloga ;( (sie nad tym wczoraj zastanawiałam)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nadal nie wiem o co ci chodzi... aby mieć czytelników reklmuje sie na stronie zapytaj.onet.pl lub na czyichś blogach, a tak robi chyba każdy ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ty reklamujesz na zapytaj . ? o.O

   Usuń
  2. tak...a co? ty też? Jeśli tak to nie wiedziałam -.-''

   Usuń
 7. Może jakiś konkurs pojawi się na początku czerwca, myślę nad tym. :D A co byś chciała? ;p

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak, wiem, że by się przydał, ale ani nie umiem go zrobić ani wstawić ;/ Może mi pomożesz ? :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwacja za obserwację . ♥
Komentarz za komentarz . ♥